Chcesz mieć solidny dach kolego - kupuj u Malińskiego

O Nas

Firma Dachy Maltrans to 10-letnie doświadczenie w tworzeniu wizerunku i kształtu pokryć dachowych.
Sprzedaż materiałów do pokrycia dachu poparta jest wykonawstwem i transportem z rozładunkiem, duża mobilność pozwala nam wykonywać pokrycia poza Mazowszem, czyli na obszarze kraju, jak i za granicą.
Nie straszne nam żadne pokrycie ani stopień trudności dachu.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykazać się w doborze kolorystyki, rodzaju obróbek i pokrycia, jak również udoskonaleniu technicznemu i innowacji.
Dbamy o to by przy remontach, czyli zmianie więźby dachowej i pokrycia nie zamoczyć poddasza ani budynku. Szybkość i sprawność pracy ułatwia nam duża liczba własnych dekarzy i cieśli, ponad to nasi fachowcy (pogromcy dachów) zbudują Twój komin lub ocieplą z góry cześć poddasza wełną.
Dostarczamy i wykonujemy szeroki wachlarz pokryć dachowych, tj. dachówki ceramiczne i betonowe, blacho dachówki, blachy na rąbek stojący, płyta warstwowa, płyta falista (Agrofala), gont, trapez, trzcina.
Remontujemy jak i wykonujemy nowe dachy na domach jedno i wielorodzinnych, halach, kościołach, ratuszach, budynkach inwentarskich i gospodarczych.
Posiadamy wszelkie certyfikaty i uprawnienia do zdejmowania i przyjmowania do dalszej utylizacji eternitu. Większość pracowników firmy ukończyło liczne szkolenia, m.in. zakończone unijnym certyfikatem na układanie dachówki Braas i Rupp Ceramika. W gronie naszych dekarzy posiadamy mistrza dekarskiego jak i absolwenta krakowskiej szkoły dekarskiej istniejącej przy krakowskim Przedsiębiorstwie Budownictwa na ulicy Rydla.
Profesjonalnie wycenimy lub skosztorysujemy najbardziej skomplikowany dach. To nic, iż posiadamy całą masę listów pochwalnych, opinii, rekomendacji od architektów i konserwatorów, lecz naszą najlepszą rekomendacją jest zadowolony klient, dzięki któremu cały czas mamy najlepszą i autentyczną reklamę.
Nasze motto: „Chcesz mieć solidny dach kolego, kupuj go u Malińskiego”.


© Copyright 2012 webCover